Články & Recenze

Co by vám udělalo největší radost v příští aktualizaci?

Společnost Pebble pravidelně aktualizuje celé svoje portfolio hodinek. O každé důležité aktualizaci vás informujeme a osobně vnímám pozitivně, že výrobce vždy přináší také seznam změn. Dnes se ale zkusím zeptat přímo vás – co by vám udělalo největší radost v příštích aktualizacích?

Sám jsem totiž nad touto otázkou přibližně dva týdny přemýšlel, ale pravděpodobně mám malou fantazii a nic zajímavé jsem nevymyslel. Asi jediným nápadem je oficiální přítomnost české lokalizace, která by usnadnila používání hodinek těm, kteří angličtině nevládnou. Sám s anglickým jazykem problém nemám a menu je navíc velmi intuitivní, přesto by mě přítomnost češtiny rozhodně potěšila. Jinak jsem ale s hodinkami skutečně velmi spokojený… Teoreticky bych uvítal nějaké podrobnější třídění notifikací nebo jejich rozdělení v menu dle jednotlivých aplikací. Používám totiž hned několik aplikací na komunikaci s okolím, takže bych rád v tomto měl větší pořádek. Co by tedy udělalo radost vám? Diskutovat můžete v komentářích pod článkem nebo v tomto tématu na našem fóru.

null

Previous ArticleNext Article

1 Comment

  1. Dobrý večer , velmi mě potěšilo , když jsem pod stromečkem našla vytoužené hodinky peble time round dámské kulaté ,tak hledám všechny dostupné informace a nevím zda teď píšu správně sem tento komentář, nicméně to zkusím . Velmi bych uvítala českou lokalizaci jak už bylo uvedeno v článku a další dobrou vychytávkou je zavibrování a výstražný vykřičník na displeji po vzdálení se hodinek od telefonu – měla jsem před těmito hodinkami dva chytré náramky, které tímto disponovaly a např. v práci jsem si to nemohla vynachválit …někam odložím telefon a náramky mě pak upozorní že jsem „něco “ zapomněla .
    Jinak jsem se vším celkem spokojená .Děkuji , KK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *