Aplikace, Návody, Novinky

Hodinky Pebble nyní kompletně v českém jazyce

Už mnoho měsíců je pro hodinky Pebble k dispozici neoficiální čeština, která vám přeloží větší část uživatelského rozhraní vašich hodinek. Překlad sice nebyl dokonalý, ale lepší než nic. Minulý týden se ale situace zásadním způsobem zlepšila, neoficiální čeština už je totiž kompletní a je skvěle zpracovaná. Potěší také jednoduchá instalace…

Na úvod si ale neodpustím drobnou poznámku. Ani přes absenci českého jazyka jsem s ovládáním hodinek nikdy neměl problém, vše je velmi intuitivní a díky použité grafice vždycky víte, kde v menu se právě nacházíte. Zároveň ale chápu, že přítomnost češtiny je příjemný bonus a jsem tedy rád, že došlo k jejímu kvalitnímu zpracování. Zatímco dosud byla přeložena větší polovina uživatelského rozhraní, nově už je přeloženo skutečně vše (možná najdeme v hodinkách drobné nepřesnosti, ale zatím jsem při jejich hledání úspěšný nebyl). Potěší také jednoduchá instalace, stačí si stáhnout přiložený soubor a poslat jej do vašeho telefonu. Následně na něj klikněte a skrze aplikaci Pebble dojde k instalaci nového jazyka. A je hotovo, svoje hodinky Pebble máte nyní kompletně v češtině. Jak se vám tato novinka líbí? Je pro vás přítomnost češtiny pozitivní zprávou? Diskutovat můžete v tomto tématu na našem fóru.

null

null

Previous ArticleNext Article

6 Comments

  1. po zaslání do telefonu mi nejde soubor načíst, píše „formát souboru nebyl rozpoznán“ a nenabízí jinou možnost otevření . může prosím někdo poradit?

    1. stahnuty soubor skopiruj do složky pebble /android-data-com.getpebbleandroid.basalt-files/ potom tuto zložku otvor a klikni na položku cs.pbl a potom na ok a mášto.

  2. Po nahrání souboru do dané složky je vše OK – hodinky v češtině – DĚKUJI!!!
    Zajímavé je, že danou složku není vidět přímo z počítače, ale jen ve správci souborů v telefonu.

  3. Pozor – na některých telefonech soubor nepůjde standardně poklepáním otevřít a bude se stále dokola ptát, v jaké aplikaci se má soubor otevřít.
    Řešením je stáhnout si nějaký jiný správce souborů (třeba Total Commander), ve kterém poklepání již normálně funguje a čeština se bez potíží nainstaluje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *