Články & Recenze

Notifikace v hodinkách Pebble Time Steel

Základní funkcí každých hodinek je informovat svého majitele o aktuálním čase. Pokud ale vlastníte chytré hodinky, tak toho přirozeně očekáváte mnohem více. Pro mě pravděpodobně nejdůležitější funkcí chytrých hodinek jsou notifikace. Pohledem na ruku okamžitě zjistím, od koho mi přišel email nebo kdo mi právě telefonuje. Právě notifikace jsou v hodinkách Pebble Time Steel zpracovány výborně.

Nové notifikace chodí průběžně a nezáleží na tom, jestli je to nový email nebo třeba zpráva z Handouts. Vše se postupně řadí a pomocí tlačítek na boku hodinek si můžete notifikace číst. Přiznám se, že jsem si na to zvykl velmi rychle a hned vím, jestli mám hledat svůj telefon nebo jestli se jedná o nedůležité věci.

V prvních dnech mě trochu děsila intenzita vibrací, jak si ale ukážeme v jiném článku, jejich intenzitu můžete sami nastavit a nyní už jsem spokojený. Displej u hodinek Pebble Time Steel nabízí velmi dobrou čitelnost a díky rozměrům se sem vejde docela dost textu. Na notifikace tedy podle mého skutečně ideální. Jaké máte zkušenosti s notifikacemi v hodinkách Pebble Time Steel? Diskutovat můžete v tomto tématu na našem fóru.

Previous ArticleNext Article

2 Comments

  1. Dobrý den. Jde u notifikací si vybrat, které mají vibrovat a které se jen zobrazit? Protože mě se jen zobrazují, ale nevibrují. Což je problém třeba u příchozího hovoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *