Aplikace, Návody

Pebble nabízí v Obchodu Play dvě aplikace

Aby vaše chytré hodinky Pebble správně fungovaly s chytrým telefonem s operačním systémem Android, musíte k do svého přístroje stáhnout ovládací aplikaci. Pokud v Obchodu Play dáte vyhledat slovíčko Pebble, najdete zde od samotného výrobce aplikace hned dvě. Nemusíte si ale lámat hlavu, která je ta správná, po spuštění každé aplikace vám tato ukáže, s jakou verzí hodinek je kompatibilní.

Pokud tedy navštívíte tento odkaz, najdete v Obchodu Play hned dvě aplikace. Já jsem si do telefonu nainstaloval obě a záhy jsem zjistil, že s v současné době pro prakticky všechny hodinky stačí aplikace Pebble Time, která podporuje všechny novější verze firmware ve vašich hodinkách.

Pokud tedy máte (jako já) Pebble Time Steel, pak právě aplikace Pebble Time je pro vás tou správnou. Výrobce ale chválím za jednoduchou a účinnou grafiku, kdy po spuštění každé z aplikací si vyberete svůj typ hodinek a aplikace vám odpoví, jestli jste si stáhli správnou aplikaci. Praktické a funkční. Jak se vám líbí ovládací aplikace od společnosti Pebble? Diskutovat můžete přímo tady v našem fóru.

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *