Články & Recenze, Novinky

Společnost Pebble představila nové hodinky – přivítejte modely Time 2 a Pebble 2

Společnost Pebble před pár dny představila několik nových produktů a možná vás nyní napadne, proč o tom informujeme až nyní. Částečně je to symbolické – nové produkty vypadají skvěle a moc se mi líbí, jejich dostupnost je ale celkem zklamáním. Nejzajímavější produkty na našem trhu možná ani nestihneme v letošním roce. Jinak jsou ale hodinky Pebble 2 a Time 2 velmi povedené.

Společnost Pebble nepředstavila jenom hodinky, v dnešním článku se ale zaměříme právě na ně. Základní model Pebble 2 vychází z originálních hodinek, který už kdysi uspěl v rámci Kickstarteru. Také tentokráte výrobce tuto platformu využívá pro získání prostředků pro rozjezd výroby a daří se mu až neuvěřitelně. Za krátkou dobu vybral skoro 10 milionů USD, navíc kampaň stále pokračuje, ostatně ji můžete sledovat tady. Model Pebble 2 nabízí proti první generaci hodinek Pebble měřič srdečního tepu, což je vítaná inovace. Nabídne podporu pro větší aplikace, potěší rychlejší procesor. Potěší také zabudovaný mikrofon. Tento model se stane základní nabídkou v novém portfoliu společnosti Pebble, očekávaná cena je 129 USD. Hodinky by se na trh mohly dostat na konci letošního roku.

Větší pozornost si právem zaslouží model Time 2, což bude nová vlajková loď společnosti Pebble. Proti současným modelům Pebble Time a Pebble Time Steel se rovněž můžete těšit na měřič srdečního tepu (z toho mám velikou radost, začínám totiž aktivně běhat), nicméně tím inovace nekončí. Těšit se můžete na vůbec nejnovější platformu Pebble, podporu největších aplikací nebo také nejvýkonnější procesor. Ten ale stále bude velmi úsporný a nabídne výbornou výdrž na jedno nabití. Navíc se zvýšilo také rozlišení displeje. Krásné a vybavené hodinky. Cena 199 USD je pro mě také přijatelná, ale zamrzí dostupnost. Hodinky se totiž k prvním zákazníkům dostanou nejdříve na konci roku, možná to bude ale až na začátku roku příštího (pokud se bavíme o prodeji v České republice). Naštěstí máme v prodeji hodinky Pebble a Pebble Time, pokud tedy nepotřebujete měřič srdečního tepu, není důvod nákup hodinek Pebble odkládat. Jak se vám líbí nové modely? Diskutovat můžete v tomto tématu na našem fóru. PS: a moc se mi líbí pestré barvy nových hodinek.

null
null
null

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *