Návody

Zakládáme Pebble účet a párujeme hodinky

Pokud máme za sebou úspěšné stažení ovládací aplikace pro hodinky Pebble, můžeme se společně rychle vrhnout na další krok směřující ke zprovoznění hodinek a tím je založení Pebble účtu. Pokud to nejsou vaše první hodinky Pebble, účet už pravděpodobně máte a stačí se přihlásit. V opačném případě vám ukážeme, jak vše provést. Zabere to jen pár minut a nemusíte se bát, že by výrobce požadoval spoustu informací.

V aplikaci stačí zadat vaše uživatelské jméno, váš email a heslo, přičemž poté už stačí jen potvrdit registrační podmínky od výrobce a vše je hotovo. Email a heslo zadáváte dvakrát, to aby byla vyloučena možnost překlepu. Pokud byste svoje heslo zapomněli, právě pomocí emailu je možné jej kdykoliv znovu obnovit a není potřeba zakládat nový účet.

Po zadání všech údajů zvolíte jazyk, kterým bude aplikace s vámi komunikovat, čeština zde ale v tuto chvíli není, takže doporučuji klasickou angličtinu. Poté vám aplikace sama nabídne spárování s hodinkami Pebble a během pár vteřin už máte vše připraveno a můžete hodinky naplno používat. Pokud máte k tomuto procesu jakékoliv otázky, můžete se ptát v tomto tématu na našem fóru.

Previous ArticleNext Article

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *